Sukcesy 2019/2020

Natalia B. z gr. V "Mrówki"- II miejsce w IX edycji miejskiego konkursu plastycznego "Jesień w Natalia moim mieście" organizowanym przez PS 81 "Brzoskwiniowy Raj"

Natalia B.  z gr V "Mrówki"- wyróżnienie w miejskim konkursie plastyczno- technicznym "Ekologiczny anioł" organizowanym przez SP Nr 51

 

 

 

Sukcesy 2018/2019

Kamil W. z gr. „Krasnale” zdobył wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Jestem Polakiem” organizowanym przez PS 39.

Kornelia Ł. i Maja W. z gr. „Krasnale” otrzymały nagrody w „Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej” organizowanym PS 51.

Julia W. z gr. „Mrówki” zdobyła  nagrodę  w konkursie plastycznym „Baśnie, baje, bajeczki” oraz w konkursie  plastycznym „SOS dla bezdomnych kotów”.

Jaś K. z gr. „Mrówki” zajął I i V miejsce w turniejach szachowych.

Oskar O. z gr. „Mrówki” otrzymał statuetkę „Najlepszy Drybler Drużyny” w zawodach regionalnych w piłkę nożną.

Beata K. i Aurelia K. z gr. „Krasnale” zdobyły dyplomy w konkursie plastycznym „W krainie baśni” organizowanym przez SP 3.

Tosia Ż.  , Ola R. i Kamila S. z gr. „Pszczółki” zdobyły dyplomy w konkursie plastycznym „W krainie baśni” organizowanym przez SP 3.

Antoś T.  z gr. „Pszczółki” zdobył Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „W krainie baśni” organizowanym przez SP 3.

Wiktoria A.  z gr. "Krasnale" zdobyła dyplom i nagrodę w przeglądzie recytatorskim "Wiersze Jana i Juliana" organizowanym przez PS 46.

Antoś T. z gr. "Pszczółki" zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym "Nasz czysty Białystok" pod hasłem "Moja rodzina i ja o Białystok czysty dba"  organizowanym przez PS 81.

 

Sukcesy 2017/2018

Aleksandra G. z gr. „Mrówki” zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym „Czary Pani Jesieni” organizowanym przez PS nr 53 w Białymstoku.

Maja P. i Aleksandra G. z gr. „Mrówki” otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym „Białystok- moje miasto” organizowanym przez PS nr 4 w Białymstoku.

Kornelia Ł. i Maja W.a z gr. „Smerfy” otrzymały nagrody w Przeglądzie Piosenki „Zimowa baw się z nami” organizowanym przez PS nr 28 w Białymstoku.

Zuzanna P. i Hanna Ż. z gr. „Mrówki” zdobyły nagrody w konkursie plastycznym „Anioły, aniołki, aniołeczki” organizowanym przez SP nr 47 w Białymstoku.

Maja Z. z gr. „Pszczółki” zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza palma wielkanocna” organizowanym przez PS 73 w Białymstoku.

Lena K. z gr. „Mrówki” zdobyła nagrodę w Przeglądzie Recytatorskim „Wiersze Jana i Juliana” organizowanym przez nasze przedszkole
Pola Korbut z gr. „Biedronki” zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym „Karta wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole „Klub Małych Odkrywców”.

Zuzanna J. z gr. „Smerfy” zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Eko-ziemia” organizowanym przez Przedszkole „Słoneczne Elfy”.

 


Sukcesy 2016/2017

Lena P. i Olivier D. reprezentowali nasze przedszkole w turnieju wiedzy przedszkolnej „Mały Geniusz” zdobywając nagrodę, dyplom i puchar.

Ewa D. zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Zdrowie w poezji dziecięcej” organizowanym przez SP 19.

Ola S. i Szymon K. zdobyli nagrodę w „Olimpiadzie Języka Angielskiego” organizowanej przez PS 29.

Filip K. zdobył III miejsce w końcowej klasyfikacji indywidualnej chłopców ur. w 2010r. w I edycji Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej, I miejsce w I Dziecięcym Turnieju Szachowym w Grajewie oraz XIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach do lat 6 i 7.

Maja P. zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „SOS dla bezdomnych kotów” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Lena K. zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Zdrowie w poezji dziecięcej” organizowanym przez SP 19.

Ula R. zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym „Mamo, tato pobaw się ze mną”. Reprezentowała nasze przedszkole w przeglądzie recytatorskim „Wiersze Jana i Juliana”  otrzymując dyplom i nagrodę.

Aleksandra G. otrzymała nagrodę w konkursie recytatorskim „Jestem przyjacielem lasu”.

Maja P. zdobyła wyróżnienie w konkursie piosenki „My First English Song” organizowanym przez PS 4.

Gustaw P.zdobył nagrodę w konkursie recytatorskim „Jestem przyjacielem lasu”.

Dominik K. zdobył nagrodę w konkursie recytatorskim „Zdrowie w poezji dziecięcej” organizowanym przez SP 19.

Julia T. zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mind maps”.