Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku to miejsce, gdzie dzieci odkrywają świat, rozwijają swoje zainteresowania, zawierają pierwsze, wielkie przyjaźnie. Zależy nam, aby nasze przedszkolaki zdobyły wiedzę i umiejętności umożliwiające im udany start szkolny. To miejsce, w którym każdy maluch pełni ważną rolę.

Przedszkole mieści się w cichej i zielonej okolicy z dala od ulicznego zgiełku. Bliskość osiedla, placów zabaw zachęca do częstych spacerów i zabaw na łonie natury. Dzieci mają okazję w bezpośredni sposób obserwować zjawiska przyrodnicze oraz procesy zachodzące w przyrodzie.

Ulubionym miejscem zabaw naszych przedszkolaków jest przestronny i bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne urządzenia, piaskownice i atrakcyjne zabawki.

Przedszkolaki mają do dyspozycji jasne i przestronne sale z ciekawymi kącikami zabaw.

Teatrzyki, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wycieczki do interesujących miejsc – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez przedszkole dla naszych podopiecznych.

Zależy nam, aby nasze dzieci rozwijały się wszechstronnie, dlatego zapewniamy im bogaty pakiet zajęć dodatkowych. Nasze maluchy mogą również korzystać z różnorodnej oferty kół zainteresowań.

Przedszkole posiada własną kuchnię, w której każdego dnia przygotowujemy posiłki według zbilansowanego menu. W przedszkolnej kuchni używamy najwyższej jakości produktów w trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój naszych dzieci.

Przedszkole Samorządowe nr 46 to najlepsze miejsce dla Państwa dzieci. Zapewniamy najwyższy standard edukacyjny oraz ciepłych i kompetentnych nauczycieli.

ZAPRASZAMY!