Oddział III

Godziny pracy oddziału:  

Poniedziałek- piątek: 7.30- 17.30

 

Nauczycielki:      mgr Beata Fiedorczuk                              

                         mgr Agnieszka Pietrzykowska 

                                             Woźna oddziałowa:    Joanna Klimowicz

Konsultacje z nauczycielkami prowadzone są indywidualnie według potrzeb

Zamierzenia edukacyjne na miesiąc wrzesień

 

1. W przedszkolu

Cel: Poznanie i ustalenie zasad i norm obowiązujących w grupie; Rozwijanie umiejętności nazywania emocji i mówienia o nich.

2. Nasze przedszkole

Cel: Poznawanie i organizowanie kącików tematycznych; Rozwijanie umiejętności opisywania i charakteryzowania kącików tematycznych poprzez wypowiedzi i klasyfikowanie przedmiotów.

3. Jestem bezpieczny

Cel: Przypomnienie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i innych sytuacjach; Poznanie pracy policjanta.

4. Pomocna dłoń

Cel: Poznanie specyfika pracy strażaka; Utrwalenie numerów alarmowych.

5. Idzie jesień przez świat

Cel: Dostrzeganie i nazywanie piękna otaczającej przyrody, poszerzanie wiedzy na temat gatunków drzew.

 

 

 

 

 

 

Dzień Przedszkolaka

Dzisiaj, w naszym przedszkolu z okazji Dnia Przedszkolaka gościliśmy Teatr pod Orzełkiem 🎭 Spektakl pt. „3 x Królewna, 3 x Smok”. Dzieci obejrzały trzy historie o królewnach. Wszystkie zaczynały się tak samo, ale w zależności od charakteru królewny: złośnicy, beksy lub roztropnej, dalszy ciąg był zupełnie inny…"Spotkania z ciekawymi zawodami"- poznajemy pracę ratownika medycznegoUdział w akcji "Czysty Białystok"

Ponieważ grupa Pszczółki doskonale wie, jak ważne jest dbanie o środowisko-  postanowiliśmy wziąć udział w akcji ekologicznej "Czysty Białystok".Praca plastyczna "Wakacyjne wspomnienia"

Wakacje już się skończyły, ale każda z Pszczółek ma niezapomniane wspomnienia z letniego czasu. Dzieci wykonały pracę plastyczną związaną właśnie z tymi wspaniałymi chwilami :)Spektakl teatralny

Dnia 06.09.21 w naszym przedszkolu odbyła się spektakl teatralny p.t. "Wyspa Pacynek". Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Akademia Przyjaciół Przygody". Przedawnienie przeniosło nas w świat wyobraźni. Poznaliśmy rodzaje pacynek, dowiedzieliśmy się jak można je wykonać oraz w jaki sposób się poruszają.WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Prosimy o przygotowanie na wrzesień: