Sukcesy 2017/2018

Aleksandra Gabrych z gr. „Mrówki” zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym „Czary Pani Jesieni” organizowanym przez PS nr 53 w Białymstoku.

Maja Piwowarczyk i Aleksandra Gabrych z gr. „Mrówki” otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym „Białystok- moje miasto” organizowanym przez PS nr 4 w Białymstoku.

Kornelia Łukaszuk i Maja Wierzbicka z gr. „Smerfy” otrzymały nagrody w Przeglądzie Piosenki „Zimowa baw się z nami” organizowanym przez PS nr 28 w Białymstoku.

Zuzanna Półtorak i Hanna Żebrowska z gr. „Mrówki” zdobyły nagrody w konkursie plastycznym „Anioły, aniołki, aniołeczki” organizowanym przez SP nr 47 w Białymstoku.

Maja Zimnoch z gr. „Pszczółki”
zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza palma wielkanocna” organizowanym przez PS 73 w Białymstoku.

Lena Konończuk z gr. „Mrówki” zdobyła nagrodę w Przeglądzie Recytatorskim „Wiersze Jana i Juliana” organizowanym przez nasze przedszkole
Pola Korbut z gr. „Biedronki” zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym „Karta wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole „Klub Małych Odkrywców”.

Zuzanna Janowska z gr. „Smerfy” zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Eko-ziemia” organizowanym przez Przedszkole „Słoneczne Elfy”.

 


Sukcesy 2016/17