• Teatrzyk - wrzesień: teatr „Arkadia”.
Akcja ekologiczna "Sprzątanie świata" 2017

Dzieci z grup „Pszczółki”, „Krasnale” i „Mrówki” wzięły udział w akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Nie ma śmieci- są surowce.” Przedszkolaki zaopatrzone w jednorazowe rękawice i worki bardzo chętnie zadbały o czystość wokół przedszkola.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20.09.2017r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu dzieci przebrały się za ulubioną postać bajkową. Uroczystość zaczęła się od wspólnego odśpiewania „Hymnu Przedszkolaka.” Następnie wszystkie grupy wzięły udział w zabawach muzyczno- ruchowych i ciekawych konkursach.

Jubileusz 40-lecia istnienia Przedszkola

Dnia 25 października  2017r. odbyła się uroczystość  z okazji Jubileuszu 40-lecia naszej placówki. Wzięli w niej udział przedstawiciele władz duchownych i władz miasta Białegostoku, związków zawodowych, Kuratorium Oświaty, dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, zarząd Rady Rodziców. Pani dyrektor Elżbieta Charkiewicz serdecznie i ciepło powitała wszystkich zebranych. Następnie goście obejrzeli prezentację multimedialną ukazującą najważniejsze wydarzenia z życia przedszkola. Uroczystość była okazją do wyróżnienia pracowników, którzy wiele lat spędzili w placówce i w ten sposób przyczynili się do jej rozwoju. W części artystycznej można było dostrzec prawdziwą „kuźnię talentów”. Starszaki z gr. „Mrówki” zaprezentowały dwa kolorowe tańce do utworów „Walc kwiatów” i „Taniec węgierski” natomiast „Pszczółki” instrumentację do piosenki „Tumpalala”. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 wraz z Kornelią z gr. „Smerfy” umilili nam czas pięknym śpiewem i grą na gitarze. Wielu emocji dostarczyły nam również występy absolwentów naszej placówki- Hania wzruszyła niezwykłą grą na skrzypcach, a Wiktoria i Krzyś rozweselili tańcem nowoczesnym. Z okazji jubileuszu Pani dyrektor otrzymała wiele serdecznych życzeń i pamiątek. Po części oficjalnej zaproszono gości na poczęstunek. Ta piękna uroczystość z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.


 


Archiwum galerii: